HALLMÖBEL, spegel samt bord, modell "Harding", Nordiska Kompaniet, 1922.

Betsad björk samt rotting. Bordets bredd 70, djup 33, höjd 69 cm. Spegelns bredd 50, höjd 101 cm.

Slitage. Repor. Märken. Skador.

Utropspris
2 500 SEK