ERIKA LAGERBIELKE, glasservisdelar, 22 st, "Intermezzo", Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta. Bestående av:
4 st, rödvinsglas, 19,5 cm,
4 st, cocktailglas, 17 cm,
4 st, konjakskupor, 24,5 cm,
4 st, whiskeyglas, 10 cm,
4 st, glas, 15 cm,
1 st, skål på fot, höjd ca 20 cm, diameter 23 cm,
1 st, fat på fot, höjd ca 14 cm, diameter 33,5 cm,

Konditionsrapport

Bruksslitage, ställvis smuts.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V18

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Möjliga transportalternativ:

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 9 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 100
    108 EUR
    122 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (12 bud)
    510 dec 18:161100SEK
    4A10 dec 18:161000SEK
    4A10 dec 18:16850SEK