SAAB 93B samt FIAT 600, JAPAN BANDI, 1900-TALETS MITT.

Saab 93 B, längd 19 cm.
Fiat 600, längd 17 cm. Saknar en dela av taket.

Åldersrelaterat slitage. Fiat saknar den del av taket.

Utropspris
2 000 SEK