Glas Servisglas
1122957
VINGLAS, 12 st snarlika, Ryssland, Kejserliga glasmanufakturen, 1800-tal

Konande cuppa, balusterben, fyrkantig fot, förgylld dekor. Snarlika. H ca 10.

Åldersrelaterat slitage.

Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)70–835 38 72

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK