1123269

VINKANNOR, ett par, CG Hallberg, 1800-talets slut.

Glas med monteringar av nysilver. Livet med slipad dekor. Höjd 26 cm vardera.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Rikard Klev

    Rikard Klev
    Värderare / Specialist modern konst

    rikard.klev@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 6 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)