ARMBAND 18K guld pansarlänk, 25,5 g, längd och bredd ca 20 cm och 0,5 cm.

Konditionsrapport

Repor. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K3

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Unni Trolle

    Unni Trolle
    Gemmolog, värderare

    unni.trolle@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 7 500 SEK

    5 600
    544 EUR
    617 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    714 dec 17:385600SEK
    613 dec 15:065400SEK
    412 dec 09:423100SEK