TALLRIKAR, 12 st, "Ecrevisse", Villeroy & Boch Tyskland 1900-talets senare del porslin

Diameter 26 cm.

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
3 000
262
274
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
18 dec 2018 13:37
3 000 SEK
18 dec 2018 13:37
3 000 SEK
17 dec 2018 19:59
2 700 SEK
17 dec 2018 19:59
2 500 SEK
17 dec 2018 19:59
2 400 SEK
17 dec 2018 19:59
2 200 SEK
16 dec 2018 12:13
2 000 SEK
15 dec 2018 11:19
2 000 SEK
15 dec 2018 11:19
1 800 SEK
15 dec 2018 11:19
1 700 SEK
14 dec 2018 11:42
1 600 SEK
14 dec 2018 11:42
1 500 SEK
14 dec 2018 10:48
550 SEK
14 dec 2018 10:48
500 SEK
13 dec 2018 23:32
400 SEK
13 dec 2018 23:32
350 SEK
13 dec 2018 16:21
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13