FRANCESCA MASCITTI-LINDH & ANNIKKI HOVISAARI, parti stengods, Arabia, 1900-talets andra hälft
Vas, höjd 12 cm, fat, diameter 30 cm, samt kanna, höjd 13 cm. Signerat i godset
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK