HARVEY TRISTIAN CROPPER, BOK, "Some comments on the 5 senses", numrerad 108/200, 1962
Med personlig dedikation från konstnären. 32 x 23 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK