PÄRLCOLLIER odlade pärlor ca 6 mm och lås i 18K guld m 1 cabochonslipad safir och briljanter ca 0,35 ct totalt

Längd ca 83 cm.

Repor. Slitage. Nagg.

Utropspris
5 000 SEK