INTERAKTIVA SKYLTAR ÖVER RÖRLIGA BILDELAR, 6 st, kartong och metall, 1900-talets första hälft.
The Car Illustrated, London, England. Modell av 4-cylindrig bensinmotor, växellåda, förgasare, koppling och växellåda, bensinmotor samt högspänningsmagneter. Ca 21 x 23-29 x 24 cm.
Slitage. Fläckar. Delar saknas. Ej funktionstestade. Lös del.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.