Diamanter totalt 0,69 ct enligt gravyr. 18K vitguld. HE, Heribert Engelbert AB. Stockholm 2003. Stämplad 'Engelbert' på sidan. Storlek 18,75/59. Vikt 12,8 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.