Potatissked (213 mm), såsslev (174 mm), tårtspade (212 mm), två smörknivar (163 mm), 13 smörgåsgafflar (136 mm), tolv smörgåsknivar med blad i rostfritt stål (166 mm), fyra moccaskedar (108 mm), 22 kaffeskedar (120 mm), 13 bordsskedar (182 mm), tolv bordsgafflar (181 mm), tolv bordsknivar med blad av rostfritt stål (200 mm), vikt totalt ca; 3221 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Anlupen.