Förgylld dekor, handmålade, polykroma blomstergirlanger. Bestående av 6 kaffekoppar på fat, sockerskål med lock och hänklar, gräddsnäcka och skål.
Koppens höjd 7,5 cm, skålens diameter 17 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.