BORD och STOLAR, 6+2 st av Leksandsmodell, 1980-tal.

Bord med oval skiva, två iläggsskivor à 48 cm. Längd 143, bredd 100, höjd 73 cm. Ett par karmstolar och 6 stolar med spjälrygg, lös stoppad sits. Sitthöjd c:a 45 cm.

Mindre bruksslitage. Smärre färgbortfall och stötmärken.

Utropspris
4 000 SEK