Ek. Bord samt tio stolar. Stolar med genombruten dekor. Sitthöjd ca 47 cm. Bord med svarvade ben. Längd 138, bredd 109, höjd 77 cm. Två utdragbara skivor à 63 cm vardera.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.