RING, odlad pärla, diamanter, 18K vitguld, importstämplar A. Tillander, Helsingfors.

Pärlans diameter 13,5 mm. Diamanterca G / VVS totalt ca 0,10 ct. Storlek 18. Vikt ca 9 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
500 EUR