Lackerade, skuren dekor, genombruten oval rygg med balusterbricka, lös stoppad sits, raka kannelerade ben med rosettanfanger, H-kryss, märkta BL, sitthöjd ca 46 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Nagg. Avnött. Färgbortfall. Något skadad klädsel
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.