LOUIS VUITTON, väska "Alma".
Fodrad handväska i monogramcanvas med top handle-handtag och dubbeldragkedja. Detaljer i ljust läder. Märkt "LOUIS VUITTON", numrerad (1996).
Bredd 30 cm, bredd 17 cm, höjd 24 cm.
Ställvis omfattande slitage. Fläckar. Nötta kanter.