GOLVLAMPA, "Sun Lamp", Faries MFG & Co, USA, 1900-talets första hälft.

Kopparfärgad metall. Fot av gjutjärn. Höjd ca 155 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 3 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 000
    196 EUR
    226 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    111 jan 20:192000SEK