IWC, International Watch Co, Probus Scarfusia, armbandsur 36 mm.

18K guld, mekaniskt verk (manuell), plexiglas, liten sekundvisare, ca; 1947

Cal 88, boett nr 1229286, verknr 1154904

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Ojämn form på bakboett. Skadat glas. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I30

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 20 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    5 200
    495 EUR
    558 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    313 feb 0:235200SEK
    212 feb 1:445000SEK
    111 feb 21:452000SEK