Metall, delvis kromad. Längd 76, djup 37, höjd 103 cm samt längd 76, djup 37, höjd 201 cm. Glashyllor, löstagbara, 8 st 69 x 34 cm samt 1 st 76 x 37 cm.
Smärre slitage. Nagg, flisor. Repor. En plastnit saknas överst på den mindre hyllan.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.