total vikt ca 0.15 ct, mått ca 7.8 X 7.7 mm, total vikt 2 g. Signerade Tiffany, pouch samt etui från Tiffany medföljer.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10