Tiffany ett par hjärtörhängen 18K roséguld med runda briljantslipade diamanter.

total vikt ca 0.15 ct, mått ca 7.8 X 7.7 mm, total vikt 2 g. Signerade Tiffany, pouch samt etui från Tiffany medföljer.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Cecilia Andrén

    Cecilia Andrén
    Ansvarig specialist smycken

    cecilia.andren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 15 000 SEK

    9 000
    856 EUR
    965 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    416 feb 13:599000SEK
    316 feb 13:208000SEK
    214 feb 12:007200SEK