ALEXANDER KLINGSPOR, litografi, signerad A. Klingspor och numrerad 167/225 med blyerts.
"Drink up baby". Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. Bildmått 50 x 40 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK