ARMBAND, 14K guld och snidad krysopras, polska stämplar, kvitto och värdering medföljer

Total vikt 73,4 g. Längd och bredd ca 18 cm och 3,5 cm. Enligt uppgift ursprungligen beställt av en polsk prins.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
7 000 SEK