Skuren och med pastellagedekor. Bronserad. Konsolbord med stenskiva. Spegeln 160x80, konsolbordet bredd 73, djup 38 höjd 81 cm
Skador. Lagningar. Senare bronsering. Dekorbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10