ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, armbandsur, 26 mm

18K guld, automatisk, safirglas, datum, diamanturtavla (10 st. 8/8), briljantkrans, Presidentlänk, viklås, cert, box, ytterkartong, 1982.

Referensnr 69178, Serienummer 7481990, Länkreferensnr 8570 F

Repor. Slitage.

Utropspris
55 000 SEK