18K guld, automatisk, safirglas, datum, diamanturtavla (10 st. 8/8), briljantkrans, Presidentlänk, viklås, cert, box, ytterkartong, 1982. Referensnr 69178, Serienummer 7481990, Länkreferensnr 8570 F
Repor. Slitage.