LOUIS VUITTON, portfolio "Poche Documents Poignée".

Monogramcanvas med detaljer i läder. Top-handle handtag. Detaljer av mässing. Invändigt två fack. 38 x 29 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar (extra sömmar vid fickor).

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 19 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 200
    209 EUR
    236 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    212 feb 18:242200SEK
    Acceptpris på 2 200 SEK uppnåddes
    111 feb 23:382000SEK