Engelbert armband 18K guld med en rund briljantslipad diamant.

ca 0.07 ct, längd ca 20 cm, total vikt ca 7.5 g. Stämplad HE, signerad Engelbert.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Cecilia Andrén

    Cecilia Andrén
    Ansvarig specialist smycken

    cecilia.andren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    6 400
    609 EUR
    686 USD

    Budhistorik (18 bud)
    713 feb 22:006400SEK
    813 feb 21:596200SEK
    713 feb 21:586000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes