ARMBAND med berlock 18K guld och små pärlor, Stockholm 1950

Vikt 14,7 g. Längd ca 19 cm och bredd ca 0,5 cm. 1 pärla saknas

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
3 500 SEK