VASER, 2 st, glas, Kosta, Mona Morales-Schildt samt Vicke Lindstrand.
Vicke Lindstrand, nätdekor i underfång samt slipad dekor av fiskstimm. Signerad Kosta LS612. Mona Morales-Schildt, gult och blått underfång. Signerad Kosta SS 172 mona Schildt. Höjd 14-16 cm.
Obetydligt ytslitage.