PAUL KEDELV - VASER, 3 stycken 'Coquille' Flygsfors 1950-tal.
Den större, höjd ca 49 cm, med etikett: De två mindre, h 43 resp 32 cm, signerade 'Coquille Flygsfors -59' samt rester av etikett resp 'Kedelv Flygsfors -55'.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.