OLOF OTTELIN, bokhylla, "Formula", Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik 1960-tal.
Nertill jalusindörrar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Längd 150 cm, djup 46 cm, total höjd 185 cm.
Bruksslitage med smärre repor. Fanerskada.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10