Damaskerade pipor med signatur. Graverade och signerade lås. Stock av valnöt med varbygel av skuret horn samt graverade stålbeslag. Längd 123 cm
Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10