SAMLING MATTEL, Barbie Ken och Skipper samt tillbehör, 1960-tal.

Barbie, Skipper samt Ken. Original kläder till dockorna samt tillbehör i plast.
Barbies hund med tillbehör.

Åldersrelaterat slitage. Ken huvud sitter löst.

Utropspris
3 000 SEK