INGEGERD RÅMAN, vas, Orrefors. Signerad och numrerad 28/200, daterad 2005.
Märkt med: Orrefors limited 2005 9062 88 Ingegerd Råman 28-200. Höjd 47,5 cm. Med certifikat.
Smärre slitage.