JOAN MIRÓ, utställningsaffisch, Liljevalchs oktober 1972, signerad daterad 73.
Liljevalchs oktober 1972. Dagmått 100x70 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Museichef docent Gösta Lilja, chef för Liljevalchs och Norrköpings Museum. Därefter arv i familjen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK