Fat J Tostrup 2 st sterling silver, diameter 8,5 cm. 4 delar CG Hallberg, dosor, bläckställ, läskvagga. Längd 3-12 cm. Total vikt 567 gram.
Ställvis slitage. Nagg, bortfall på emalj.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10