Fanerad med mahogny. Sarg och gallerkant samt beslag av mässing. Läderklädd skrivskiva. Lådor i sargen. Uppfällbar spegel. Hjultrissor. Bredd 107, djup 46, höjd 76 cm Nyckel finns.
Fanerskador. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.