SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel, armbandsur, 40 x 34 (43) mm,

Stål, automatisk, safirglas, datum, stållänk, viklås, Cert December 2008, box, ytterkartong.

Caliber 2824-2, Serienr. 281/MMV.

Smärre slitage och mindre repor.

Utropspris
8 000 SEK