Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, STILLA STUND PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk 34.5x49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Utropspris
6 000 EUR