18K guld, quartz, plexiglas, urtavla med diamanter, länk i 18K guld, totalvikt ca 108 g, Cert oktober 1990, box.
Verknr, 959001, Boettnr. 761.9706.68.
Går ej. Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.