SUPKOPPAR, 8 st, sterlingsilver, svenska stämplar, 1979.

Åtta svensktillverkade supkoppar i silver med rundad form med hamrad dekor. Kopparna är av formgivna av en okänd designer under 1970-talet. Diameter 6,5, höjd 3,5 cm. Total vikt ca 280 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
26 maj 2019 18:42
4 200 SEK
8
26 maj 2019 18:42
4 000 SEK
24 maj 2019 16:11
3 058 SEK
23 maj 2019 21:50
2 858 SEK
23 maj 2019 21:50
2 800 SEK
23 maj 2019 16:38
2 200 SEK
23 maj 2019 16:38
2 000 SEK
20 maj 2019 14:38
1 800 SEK
20 maj 2019 14:33
1 360 SEK
20 maj 2019 14:07
1 250 SEK
17 maj 2019 22:54
800 SEK
16 maj 2019 20:18
500 SEK
16 maj 2019 13:55
300 SEK