Stomme av mässing, skiva av sten, diameter ca 89, höjd ca 46 cm
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Märken. Slitage. Fläckar. Skivan ej slipad
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10