2 RINGAR 18K vitguld m briljanter, 0,66 ct resp 0,20 ct enligt gravyr, G Dahlgren & Co Malmö 1972 och 1974

Total vikt 7,5 g. Storlek 18/57 (ring m mindre stenar) resp 17,75/55,5 (ring med större stenar).

Repor. Slitage.

Utropspris
7 000 SEK