Hänge och kedja och armband 18K guld m odlade pärlor, ca 7,5 mm och 3,5 mm

Total vikt 13,5 g. Längd kedja ca 50 cm. Längd och bredd ar,band ca 19 cm x 0,8 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK