SIDEBOARD, Kina, 1900-talets andra hälft

Stomme i trä. Svartlackat. Front med tre lådor samt pardörr. Längd 152 cm. Djup 45 cm . Höjd 86 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK