SILVERSMYCKEN, JUGEND, Armband Bertil Häggströms Guldsmedsaffär Boden 1916, brosch, ring, silver o gröna stenar o agat

Total vikt ca 54 g. Armband längd och bredd 19,5 x 1,5 cm. Säkerhetskedja av. Brosch ca 7 x 9 cm. Ring storlek ca 15,5 /48.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK