ENSTENSRING, med briljantslipad diamant 1,59 ct, med intyg K G Markströms
Diamant 1,59 ct enligt gravyr, Top Wesselton/VVS1 enligt intyg K G Markströms. 18K vitguld. Stämplad MGAB, Markströms Guldsmeds Ab K G Uppsala 1975. Storlek 16/50,5. Vikt 4,2 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.